" "

PERAKENDE REHBERİ

Hakkımızda

Dünya da ve Ülkemizde hızla değişen ve gelişen perakende sektöründe, perakendeciler ve paydaşlarının iletişimini sağlamak, 

Sektördeki deneyimli kadrolar vasıtası ile mevcut yapıdaki eksiklik ve aksaklıkların tespitlerinin yapılarak, akademik çevrelerden ve uzman kadrolardan oluşturduğumuz çözümleri, mesleki ve sivil toplum kuruluşları vasıtası ile geniş tabanlı olarak, sektöre ve kamuoyuna sunmak. 

Amaç; üretilen hizmetin kalitesini artırmak, Üretici, dağıtıcı, perakendeci ve nihai tüketicinin ortak menfaatleri doğrultusunda, alternatif çözümler üretmek. 

KAPAZAR Perakende sektör başta olmak kaydı ile diğer katmanlardaki iletişimi sağlamak anlamında var olmuştur. Ülkemizde ciddi oranda üretime katkı sağlayan KOBİ' lerin perakendeci ile buluşmasından, 

Çalışanların eğitim programlarına, bu konuda kalitenin yükselmesine dair arayışlara, Perakendecilere alternatif ürünler sunmaya, sektörle ilişkili, hukuki, mali bürokratik vb. konularda, uzman kadrolar ile danışmanlık ve çözüm ortaklığında bulunmaya görev belirlemiş, 1 MART 2012 tarihi itibari ile de sizlere merhaba demiştir. 

Dahası için görüş ve önerilerinize her zaman açık olduğumuzu bildirir, 

Saygılarımızla.

BÜLTEN ABONELİĞİ